Продавам 2 гуми CONTINENTAL 175/70 R13 ContiEcoContact

ЦЕНА: 800 мкд

Продавам 2 гуми CONTINENTAL 175/70 R13 ContiEcoContact


Гумите се во одлична состојба, не се лепени, не се криви и не се бучни. Цената на гумите е 800 денари за двете гуми. (бандажте не се продаат)!Име:
Град:
Skopje
Телефон:
070370273
Објавен на:
08.04.2020

ЦЕНА: 800 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Jovica
Град:
Skopje
Телефон:
070370273
Објавен на:
23.10.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка