Товарна приколка

ЦЕНА: 6500 мкд

Товарна приколка


товарна приколка
долга 206
широка 130
висока 50
носивост 1200kgГрад:
Радовиш
Телефон:
075867135
Објавен на:
01.02.2019

ЦЕНА: 6500 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Славко Тупанчески
Град:
Радовиш
Телефон:
075867135
Објавен на:
10.10.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка