авто приколка

ЦЕНА: По договор

авто приколка


Продавам авто приколка, самоправска, без атес, без документи од силен матријал.Град:
Куманово
Телефон:
078302675
Објавен на:
02.12.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Далибор Станојковски
Град:
Куманово
Телефон:
078302675
Објавен на:
02.12.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка