2020 Specialized Turbo Levo SL Expert Carbon Size XL

ЦЕНА: 4735 €

2020 Specialized Turbo Levo SL Expert Carbon Size XL


2020 Specialized Turbo Levo SL Expert Carbon Size XL

Ebay Sold by:US $8 199.00

My Sold by:US $5 599.00

Item features
State:
Used: An item that was previously used The item may have some signs of wear and tear ... Learn more
Item Status: Used
Brand: Specialized
Bike Type: E-Mountain Bike
Model Year: 2020
Features: Adjustable Seat, Bottle Cage, Display, Gear Case, Lithium Ion Battery, Pedal Assist
Handlebar Type: Riser Bar
Color: Green Aqua
Model: Levo SL Expert Carbon
Wheel Size: 29 in
Rack Size: Xl
Gear Change Mechanism: Derailleur Gears
Suspension Type: Full Suspension (Front & Rear)
Number of speeds: 12 Speed
Shifter Style: Trigger Shifter
Brake Type: Disc Brake - Hydraulic
Tire type: Clincher Tires
Mpn: 96820-3105
Material: Carbon fiber
Upc: 888818534517Име:
Објавен на:
27.10.2020

ЦЕНА: 4735 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Mike Bost
Објавен на:
27.10.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка