Aluminiumski bandazi

ЦЕНА: 8000 мкд

Aluminiumski bandazi


Prodavam aluminiumski bandazi 15" razmak na strafovite 5x115Град:
Veles
Телефон:
077512756
Објавен на:
21.05.2017

ЦЕНА: 8000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Goran Ginovski
Град:
Veles
Телефон:
077512756
Објавен на:
21.05.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка