Bandazi so gumi 215/40/17 Ford Fokus

ЦЕНА: 270 €

Bandazi so gumi 215/40/17 Ford Fokus


Prodavam bandazi so gumi za ford fokus so letni gumiГрад:
SKOPJE
Телефон:
078/201-809
Објавен на:
09.10.2017

ЦЕНА: 270 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
GLIGOR PETROV
Град:
SKOPJE
Телефон:
078/201-809
Објавен на:
09.10.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка