CATERPILLAR TEREX WABCO LIEBHERR JCB

ЦЕНА: По договор

CATERPILLAR TEREX WABCO LIEBHERR JCB


PRODAZBA NA SEKAKVI VIDOVI DELOVI SPARE PARTS ZA TESHKI TOVARNI VOZILA(BAGERI BULDOZERI DAMPERI DRESERI DUPCALKI I.T.N.) OD NAJPOZNATITE BRENDOVI (CATERPILLAR KOMATSU VOLVO WABCO TEREX LIEBHERR JCB I.T.N.).VRSHIME I SERVISIRANJE NA CATERPILLAR MASHINI.

E-MAIL:vamitprom@gmail.com
telefon Radovish:0038978516648
telefon Thessaloniki:00306993887083Име:
Град:
radovis
Телефон:
0038978516648
Објавен на:
13.12.2013

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
vasko mitev
Град:
radovis
Телефон:
0038978516648
Објавен на:
13.12.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка