CAURI ZA AMORTIZERI BALANSERI DISTANCERI RUKAVCI STAGLI ZA SITE VIDOVI NA MOTORNI VOZILA REPARIRANJE PROIZVOTSTVO I GUMIRANJE MITE TREJD SKOPJE

ЦЕНА: По договор

CAURI ZA AMORTIZERI BALANSERI DISTANCERI RUKAVCI STAGLI ZA SITE VIDOVI NA MOTORNI VOZILA REPARIRANJE PROIZVOTSTVO I GUMIRANJE MITE TREJD SKOPJE


REPARIRANJE GUMIRANJE I PROIZVOTSTVO CELOSNO NA SITE VIDOVI NA GUMENO METALNI CAURI ZA SITE MOTORNI VOZILA
CAURITE SE ZA:
-AMORTIZERI
-DISTANCERI
-BALANSTAGLI
-HLADNJACI
-MENUVACI
-STAGLI ZA PREDEN I ZADEN POSTROJ
-I MNOGU DRUGI PRIMENI

SUPER KVALITET I EKSTRA CENIГрад:
skopje
Телефон:
070 42 75 45
Објавен на:
21.12.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
mite mitevski
Град:
skopje
Телефон:
070 42 75 45
Објавен на:
30.04.2011
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка