FIAT DUCATO

ЦЕНА: 10000 €

FIAT DUCATO


Се продава FIAT DUCATO 2,3 2008 година регистрирано до 07.2015, поминати 56 000 км. Купено од Аутомобиле СК, и редовно сервисирано во одлична состојба. Може да се погледне во секое време.

Лице за контак - ГоранГрад:
Скопје
Телефон:
072251124
Објавен на:
04.03.2015

ЦЕНА: 10000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Горан Андоновски
Град:
Скопје
Телефон:
072251124
Објавен на:
04.03.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка