Felgi 17 so gumi i far za mercedes slk

ЦЕНА: 11111111 мкд

Felgi 17 so gumi i far za mercedes slk


Prodavam al felgi 17 so skoro novi gumi 225 /50 i far za mercedes slk so lupi moze i zamena dajte ponudaГрад:
Skopje
Телефон:
078352584
Објавен на:
18.08.2018

ЦЕНА: 11111111 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Afet Hajredini
Град:
Skopje
Телефон:
078352584
Објавен на:
18.08.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка