JCB 3 CX 2011

ЦЕНА: 18000 €

JCB 3 CX 2011


Производител: JCB
Модел: 3CX
Година на објавување: 2011
Време на работа: 7.487 m / h


Полнаямасса:7600 кг
Мощностьдвигателя: 68.6л.с. 2200kw
Колеснаяформула: 4х4
Экскаваторныйковш: 500 мм
Глубинакопания: 4240mmГрад:
skopje
Телефон:
+38972670180
Објавен на:
05.11.2018

ЦЕНА: 18000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
DOM NA KRANOVI
Град:
skopje
Телефон:
+38972670180
Објавен на:
05.11.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка