Kamion Zastava 50.8 D 3600

ЦЕНА: По договор

Kamion Zastava 50.8 D 3600


zastava 50.8 D 3600- 87, vo vozna sostojba, neregistriran, nosivost 2800 , cena po dogovor
Milivoj 070 308 691Објавен на:
11.06.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Објавен на:
20.05.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка