Komplet zimski gumi Bridgestone 255/50/19

ЦЕНА: 150 €

Komplet zimski gumi Bridgestone 255/50/19


Komplet 4kom. zimski gumi Bridgestone Blizzak LM-80 255/50/R19
Vo dobra sostojba
150eur
075 468 898Име:
Град:
Strumica
Телефон:
075468898
Објавен на:
25.10.2021

ЦЕНА: 150 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Filip
Град:
Strumica
Телефон:
075468898
Објавен на:
25.10.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка