MOTOKULTIVATOR 506 so dodatna oprema delovi МОТОКУЛТИВАТОР 506 со додатна опрема делови

ЦЕНА: 600 €

MOTOKULTIVATOR 506 so dodatna oprema delovi МОТОКУЛТИВАТОР 506 со додатна опрема делови


Продавам Мотокултиватор 506, не многу употребуван. Прв газда, користен за лични земјоделски потреби.
Со него одат и приколица, преден тег, фреза, плуг, резервни делови.
За контакт јавете се на 070759115.Град:
Скопје
Телефон:
070759115
Објавен на:
30.11.2014

ЦЕНА: 600 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Бојко Б
Град:
Скопје
Телефон:
070759115
Објавен на:
30.11.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка