Man 19.403 i poluprikolka kipper - ITNO

ЦЕНА: По договор

Man 19.403 i poluprikolka kipper - ITNO


Вид влекач : MAN 19.403

- година производство : 1996 (добро сочуван)
- сила на мотор 294 KW
- поседува клима уред
- исправни акумулатори
- повеќе степен РЕТАРДЕР
- поседува кипер пумпа во исправна состојба
- Алуминиумски бандаши
- маса на влекач : 7000 кг
- уред за автоматско поставување на синжири во зимски период
- седишта со воздушно подесување
- боја : плава и добро сочувана
- ABS и ESR систем

Полуприколка UNTERHOLZER (метална)


- Носивост 27 тона (регистирана)
- Поседува нов цилиндер ( телескоп )
- Има три осовини

За сериозни купувачи постои простор за договор.

тагови : MAN 19.403 19403 19 403 kipper poluprikolka vlekac МАН полуприколка влекачИме:
Град:
Ohrid
Телефон:
075 452123
Објавен на:
13.05.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Jonce
Град:
Ohrid
Телефон:
075 452123
Објавен на:
23.08.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка