Motokultivator BELLINI B - 140

ЦЕНА: По договор

Motokultivator BELLINI B - 140


Мотокултиваторот е со дизел мотор од 9 кс. со многу цврста трансмисија. Има 2 брзини за движење напред и 2 брзини за движење назад. Мотокултиваторот има вграден акумулатор и стартирањето е рачно и електро.
Основната цена на мотокултиваторот, која вклучува гумени тркала 6.00-12 со полуосовини, фреза со максимална широчина од 1,35 метри и заштитни капаци изнесува 1100 евра.
Како дополнителна опрема предлагаме:
- плуг,
- плуг за вадење компири,
- плуг за браздење (браздач-грлач).
- плуг за браздење што се регулира,
- приколка,
- ротациона косачка,
- помпа за наводнување,
- помпа за прскање итн.
Гарантниот рок е 12 месеци, но фирмата АГРИА ЦЕНТАР Ви стои на располагање и Ви дава логистика и вон гарантниот рок. Исто така ги добивате сите потребни информации за користење на машината и кратка обука на место.
Испорака до секое место во Македонија!

Повеќе информации можете да добиете на тел.
070 322 193,
077 755 119 и
032 391 183.Град:
Stip
Телефон:
070322193
Објавен на:
27.12.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
АГРИА ЦЕНТАР
Град:
Stip
Телефон:
070322193
Објавен на:
11.11.2011
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка