Pinarello Dogma 65.1 Think 2, Campagnolo Super Record EPS, Campag Shamal wheels

ЦЕНА: 1018 €

Pinarello Dogma 65.1 Think 2, Campagnolo Super Record EPS, Campag Shamal wheels


Pinarello Dogma 65.1 Think 2, Campagnolo Super Record EPS, колеса Campag Shamal


спецификация
Состояние: Б / у:
Примечания продавца: «В очень хорошем состоянии, но кое-где есть отметки, но велосипед очень ухоженный»
Торговая марка: Pinarello
Тип велосипеда: шоссейный велосипед
Винтаж: Нет
Цвет: черный, белый, зеленый
Модель: Dogma
Размер колеса: 700c
Тип руля: Drop Bar
Механизм переключения передач: переключатели передач
Размер рамы: 51,5
Количество скоростей: 22 скорости
Тип подвески: без подвески
Тип покрышки: покрышки клинчера
Стиль переключателя: индексированный переключатель
Тип тормоза: тормозной суппорт - с боковым натяжением
Материал: углеродное волокно
Отдел: Унисекс Взрослый

Любые вопросы - WhatsApp мне на +12018557106Име:
Објавен на:
27.10.2020

ЦЕНА: 1018 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Mike Bost
Објавен на:
27.10.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка