Prodavam bandazi za alfa 15ki celicni 5x98

ЦЕНА: 4000 мкд

Prodavam bandazi za alfa 15ki celicni 5x98


Prodavam bandazi za alfa romeo 15-ki izvadeni od alfa 147 puska pravi orginal po povolna cenaГрад:
Skopje
Телефон:
071967115
Објавен на:
22.04.2017

ЦЕНА: 4000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Gorgi Perovski
Град:
Skopje
Телефон:
071967115
Објавен на:
22.04.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка