Prodavam kamion

ЦЕНА: 42500 €

Prodavam kamion


Mercedes Actros Euro 6, 08/2016, 13 000 ccИме:
Град:
Bucuresti
Телефон:
0040767966371
Објавен на:
21.06.2018

ЦЕНА: 42500 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Public Auto
Град:
Bucuresti
Телефон:
0040767966371
Објавен на:
21.06.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка