Se prodava Traktor IMT 540

ЦЕНА: 3500 €

Se prodava Traktor IMT 540


Se prodava traktor IMT 540 vo odlicna sostojba.
Informacii na tel.078/327-290. Pobarajte ne!Град:
veles
Телефон:
078327290
Објавен на:
15.11.2013

ЦЕНА: 3500 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
traktor traktor
Град:
veles
Телефон:
078327290
Објавен на:
15.11.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка