pikamer

ЦЕНА: По договор

pikamer


Pikamer za krsene asvalt beton so lombardini dizel 3ld 640 sonego ima alat za rabota
se dvizi na hidraulika vo odlicna sostojba
lice za kontakt 070 611 476Име:
Објавен на:
24.04.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
ile
Објавен на:
24.04.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка