prodavam zimski gumi so bandazi golemina 175 65 R 13 od polo

ЦЕНА: 140 €

prodavam zimski gumi so bandazi golemina 175 65 R 13 od polo


prodavam celicni bandazi so zimski gumi vozeni edna sezona. istite se vo odlicna sostojba. bandazite so gumite se so dimenzija 175-65 R-13. bandazite se od poloИме:
Град:
Skopje
Телефон:
070344953
Објавен на:
16.11.2019

ЦЕНА: 140 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Vanja J
Град:
Skopje
Телефон:
070344953
Објавен на:
16.11.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка