se prodava iveco stralis480 ks so bg. tabli

ЦЕНА: По договор

se prodava iveco stralis480 ks so bg. tabli


se prodava iveco stralis euro 3 480 ks 2004 god.mozna e i zamena na kola so stranski tabli tel 075428025 dejan skype ilijeski.dejanИме:
Град:
prilep
Телефон:
075437026
Објавен на:
26.04.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
ilina
Град:
prilep
Телефон:
075437026
Објавен на:
26.04.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка