skania 124,112

ЦЕНА: По договор

skania 124,112


prodavam 2 kamioni 124rtop sostojba.112 ispravna .ili tel:076-433-860 lice za kontakt BIGOГрад:
prilep
Телефон:
075-249-984
Објавен на:
17.05.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Goran Todoroski
Град:
prilep
Телефон:
075-249-984
Објавен на:
17.05.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка