zastava kamion

ЦЕНА: По договор

zastava kamion


Zastava tip:50.8 D 3600, neregistriran, vo ispravna sostojba, nosivost 2800 kg, cena po dogovor
070 308 691 MilivojОбјавен на:
18.04.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Објавен на:
18.04.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка