zastava omce

ЦЕНА: 2150 €

zastava omce


kamion zastava omce 1.5t, 1980g
kako i diferencijal,alanser,zamaec,2-farovi,2-zadni stopovi,2-alter,retrovizor,Име:
Град:
struga
Телефон:
071273146
Објавен на:
27.09.2014

ЦЕНА: 2150 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
angel angel
Град:
struga
Телефон:
071273146
Објавен на:
28.11.2011
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка