Категории:

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
AUDI A8 4.2 + PLIN TNG

Audi A8 - 246KW / 335HP - Motor 4.2
godina 2006.
Voziloto se koristi iskljucivo po EU patista i se koristi isklucivo za dolgi relacii, minimalno e koristeno i se koristi vo gradski soobrakaj i p...

Цена:13.000 €

   

Објавен на: 08.04.2019
Плински Уреди LPGTECH + А-тест + 2гуми InsaTURBO

ВОЗЕТЕ ПО ДВОЈНО ПОНИСКА ЦЕНА !!!

Вградете плински систем кој гарантира квалитет и долготрајна заштеда.
OMVL by Westport комплетен ИТАЛИЈАНСКИ плински систем со 4 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА или 70.000km !!!

Цена:450 €

   

Објавен на: 12.12.2014
Plinski Sistemi LPGTECH +A-test + 2 Gumi InsaTURBO

Изберете го најдоброто за вас. Вградете плински систем на вашето возило и заштедете максимално.

7 годишната гаранција или 150 000 изминати километри ви даваат загарантирана долготрајна заштеда к...

Цена:570 ден.

   

Објавен на: 05.09.2014
Плински Системи LPGTECH + А-тест + 2гуми InsaTURBO

Изберете го најдоброто за вас. Вградете плински систем на вашето возило и заштедете максимално.

7 годишната гаранција или 150 000 изминати километри ви даваат загарантирана долготрајна заштеда к...

Цена:570 €

   

Објавен на: 04.09.2014
Plinski Uredi LPGTECH +A-test + 2 Gumi InsaTURBO

Изберете го најдоброто за вас. Вградете плински систем на вашето возило и заштедете максимално.

7 годишната гаранција или 150 000 изминати километри ви даваат загарантирана долготрајна заштеда к...

Цена:570 €

   

Објавен на: 16.08.2014
AVTO GUMI InsaTURBO - Vrven Kvalitet, NAJNISKI CENI !!!

Vrven Kvalitet po NAJNISKI CENI - InsaTURBO

АКЦИЈА !!!
НАМАЛУВАЊЕ ЗА

Цена:2.600 ден.

   

Објавен на: 15.08.2014
InsaTURBO - Vrven Kvalitet, NAJNISKI CENI !!!

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава

Цена:2.210 ден.

   

Објавен на: 07.07.2014
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка