Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
KUPUVAM I PRODAVAM STARI PREDMETI KNIGI CRTANI ROMANI

PRODAVAM GOLEMA KOLEKCIJA NA STARI PREDMETI KNIGI RAZNI CRTANI ROMANI I KUPUVAM STARI PARI RAZNI STAR NAKI SREBREN I DR ISPLATA VEDNAS

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 23.04.2013
PRODAVAM STARI PREDMETI ANTIKVITETI KNIG I KUPUVAM

PRODAVAM STARI PREDMETI KNIGI ROMANI I VRSAM OTKUP ISPLATA NA LICE MESTO

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 23.04.2013
PRODAVAM I KUPUVAM KNIGI RAZNI NOVI STARI ISPLATA VEDNAS

PRODAVAM RAZNI KNIGI RECNICI BELETRISTIKA ENCIKLOPEDI ROMANI RAZNI I OTKUPUVAM DOAGAME NA LICE MESTO ISPLATA VEDNAS

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 07.04.2013
PRODAVAM ENCIKLOPEDI I KUPUVAM

ENCIKLOPEDIJA ZA IKONI ZA NOSI I NAKIT ZA TRADICIJA I DR MEDICINSKI ENCIKLOPEDI KOMPLET ATLASI ZELENIKOV 3 TOMA

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 07.04.2013
KUPUVAM KNIGI RAZNI NOVI STARI ISPLATA VEDNAS

PRODAVAM GOLEMA KOLEKCIJA NA KNIGI NEMA STO NEMA ISPORAKA DO DOMA I VRSAM OTKUP NA RAZLICNI KNIGI PROCENA I ISPLATA VEDNAS OD 50 DO DO 100 DEN ZA KNIGA

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 07.04.2013
PRODAVAM PLAC SO KUKA VO S MRSEVCI

PLACOT E 1500 kv IMA KUKA I MOZE ZA SEKAKVA NAMENA CENA EXSTRA

Цена:20.000 €

   

Објавен на: 07.04.2013
PRODAVAM I KUPUVAM KNIGI RAZNI NOVI STARI ISPLATA VEDNAS

PRODAVAM GOLEM BROJ NA KNIGI ISTORISKI UMETNOS ARXELOGIJA RECNICI RAZNI BELETRISTIKA NOVI NASLOVI GOLEM BROJ KOMPLETI MNOGU DRUGI ISPORAKA DO DOMA I VRSAM OTKUP NA RAZNI KNIGI OD 50 DO 100 DEN

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 22.12.2012
KUPUVAM STARI PARI PAPIRNI I SREBRENI

PRODAVAM RAZNI PARI I KUPUVAM ISPLATA VEDNAS

Цена:5 €

   

Објавен на: 22.12.2012
PRODAVAM KNIGI I KUPUVAM

PRODAVAM GOLEMA KOLEKCIJA NA KNIGI I VRSAM OTKUP DOAGAM NA LICE MESTO ISPLATA VEDNAS

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 04.12.2012
PRODAVAM STARI PREDMETI

PREDMETITE SE DOBRO SACUVANI SLIKATA CVEKE E OD 1950 ORGINALNA 300e LAVOVITE DVA SE RACNA IZRABOTKA I SE DOSTA STARI par 200e SLIKA CAMCI NA OXRIDSKO EZERO 1968 ORGINALNA 150e

Цена:По договор

   

Објавен на: 29.11.2012
PRODAVAM KNIGI I KUPUVAM ISPLATA ODMA

PRODAVAM GOLEMA KOLEKCIJA NA KNIGI I VRSAM OTKUP NA SEKAKVI KNIGI

Цена:50 ден.

   

Објавен на: 29.11.2012
PRODAVAM KNIGI I ANTIKVITETI I KUPUVAM

Prodavam golema kolikcija na knig i antikviteti i kupuvam stari predmeti stari pari starnakit srebren i dr

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 29.11.2012
PRODAVAM I KUPUVAM KNIGI RAZNI NOVI STARI ISPLATA VEDNAS

PRODAVAM I KUPUVAM ENCIKLOPEDI, RECNICI, ISTORISKI KNIGI JONSON, ATLASI ZELENIKOV MEDICINSKI, BELETRISTIKA I DR DOAGAM NA LICE MESTO ISPLATA VEDNAS.

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 09.11.2012
PRODAVAM VIKENDICA VIKEND NASELBA POBOZJE EXSTRA CENA

VIKENDICATA E SO SITE USLOVI ZA ZIVENJE IMA STRUJA VODA TOALET SKOPJE NA DLANKA ZA ODMOR I UZIVANJE

Цена:15.000 €

   

Објавен на: 29.03.2012
PRODAVAM ENCIKLOPEDI 2 TOMA

ENCIKLOPEDIJATA E NOVA VREDI DA SE IMA

Цена:8.000 ден.

   

Објавен на: 26.03.2012
PRODAVAM VIKENDICA VO POBOZJE

VIKENDICAT GI IMA SITE USLOVI ZIVENJE

Цена:15.000 €

   

Објавен на: 20.03.2012
PRODAVAM KNIGI RAZNI

prodavam recnik angisko makedonski golem od zoze, istorija na umetnost,vujaklija enciklopedija, kuran na makedonski,ima i uste mnogu drugi isporaka do doma

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 11.02.2012
PRODAVAM KNIGI

PRODAVAM GOLEM BROJ NA RAZNI KNIGI SAMO POBARAJ SVE STO VI TREBA IMA

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 29.01.2012
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка