PRODAVAM KNIGI I ANTIKVITETI I KUPUVAM

ЦЕНА: 100 мкд

PRODAVAM KNIGI I ANTIKVITETI I KUPUVAM


Prodavam golema kolikcija na knig i antikviteti i kupuvam stari predmeti stari pari starnakit srebren i drИме:
Град:
SKOPJE
Телефон:
075519120 077759104
Објавен на:
29.11.2012

ЦЕНА: 100 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
MIKI
Град:
SKOPJE
Телефон:
075519120 077759104
Објавен на:
06.12.2011
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка