Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam FRIZHIDERI

Prodavam frizhideri: Komora 500 litri, cena: 9.000 denari. Vertikalen za pijaloci, cena: 5.000 denari. Dvata zaedno so popust, cena: 12.000 denari. Tel. 077 970 913

Цена:12.000 ден.

   

Објавен на: 12.04.2023
Батерија за умивалник Grohe

Продавам нова батерија за умивалник од германскиот врвен бренд Grohe.Купена 240 евра

Цена:100 €

   

Објавен на: 06.09.2022
Kamin za parno

Kamin Alfa plam
Komplet so kotel za parno
Mnogu socuvan

Цена:По договор

   

Објавен на: 01.10.2019
Алум. Радиатор низок

Радиоатор алуминиумски, 116 см долзина + 10 см со вентили, 30 висина и 16 ширина. 19 ребра. Малку користен. Поволно.

Цена:2.200 ден.

   

Објавен на: 06.03.2023
Prodavam FRIZIDERI

Prodavam frizideri. Sin 500 litri, crven 700 litri i vertikalen za pijaloci. Tel. 077 970 913

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.01.2023
Продавам клима уред LG 2.5 KW и кујнско бољарче Koncar od 10л

Клима уредот е исправен и малку е користен. Цената е 3000 ден. Бољарчето е исто така исправно . Цената е 1000 ден. Или прифакам предлог цена за двата апарати.

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 04.02.2022
Продавам

Исправен фрижидер Бира
Нов тросед
Клуб маса

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.02.2022
SIGURAN BRZ POUZDAN ZAJAM PONUDA

Ti si posebna, pošteni i dobrog karaktera imate prihod koji može vam pomoći doći na svoje mjesečne isplate; Ja vas s posudbe iz 1000 € do 1.000.000 € s vrlo isplativo uvjetima uz k...

Цена:12 ден.

   

Објавен на: 02.02.2022
Kada 150x150

Kada 150x150
070302663
7500den

Цена:7.500 ден.

   

Објавен на: 28.11.2021
Се продава висококвалитетно декоративно стебло

Се продава висококвалитетно декоративно стебло со потекло од Сардинија(Италија). Стеблото е старо една година и одгледувано на температура од 22°С.

Цена:18.000 ден.

   

Објавен на: 25.11.2021
Popravka na mikrobranovi

Поправка на микробранови печки кои искрат (се палат) во внатрешноста при старт

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.11.2021
Заемот на осигурител

Добијте заем од нас сега и брзо. контактирајте со нас преку нашата е -адреса
е -пошта: angelavaldez48320@gmail.com

Цена:1 €

   

Објавен на: 08.10.2021
ПРОДАВАМ ТЕГЛИ И МАЛИ ШИШИЊА

Продавам стаклени тегли (од 750 гр , 550 гр и од 250 гр) едно употребени,со алумински капаци. Исто така продавам и мали стаклени шишиња (од сок)rnЦена: по договорrnТел: 02/2040773 071921078

Цена:8 ден.

   

Објавен на: 27.09.2021
whatsapp@ +27 78 293 5749 psychic love spells in beverly hills San Jose San Diego Chicago Houston Austin Charlotte

Upon completion of the spell work, which requires several extensive ritual sessions, a talisman is prepared for you. Psychic sheik fahad is your answer. Spell Casting love binding spells bring back...

Цена:400 ден.

   

Објавен на: 26.09.2021
Servis za Frizideri

Vrsime popravka na site vidovi frizideri BEKO, Samsung,Neo, ST CANDY, Wirlpool, BOSCH, INDEST, Frigo, Gorenje, Koncar, Obodin, LTH...
Idam na povik 075 34 94 24
Vazi samo za vo Skopje

Цена:По договор

   

Објавен на: 01.09.2021
Kamin na parnk 25kw

Kako nov so garancija dopolnitelni inf na tel 078313341

Цена:250 €

   

Објавен на: 25.07.2021
АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ НА ПУКАНКИ (БЕЗ МАСЛО)

Трон Шоп Македонија [ www.tronshop.mk ]rnrnШифра на производ: 020 [ https://tronshop.mk/proizvod/aparat-za-pravenje-na-pukanki/ ]rnrnНаправете го задоволството дома да биде исто како кога гледате ф...

Цена:1.199 ден.

   

Објавен на: 19.07.2021
Prodavam kotle za parno

prodavam kotle na struja za parno-12kw komplet so fabricki vgradena pumpa i expanziona boca..070-366-964

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 10.06.2021
Magical Rings & Mystical Power For Pastors to Perform Miracles in USA CANADA AUSTRALIA ZAMBIA Zimbabwe Jamaica

IN switzerland,Ireland MAGIC SPELL,MAGIC WALLET/MAGIC RINGS/MONEY SPELLS in spain,France,Canada, MamaTumi and Prof moi  offers magic wallet spells, lost love spells, bring back...

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 03.06.2021
Продавам печка на пелети

Продавампечка на пелети, Алфа плам, 8 KW, инсталирана во бикендичка во село Долно Соње.

Цена:30.000 ден.

   

Објавен на: 18.04.2021
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка