Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Кредит для ваших финансовых проблем

Проблемы с заимствованием? Может быть, мы сможем помочь. с BKR
Уважаемый господин / госпожа, честные кредиты, честные соглашения и небольшая печать. Обработка в течение 48 часов и только голландск...

Цена:47.500 ден.

   

Објавен на: 03.03.2018
se prodava kafemat za makijato i espreso Severin

Se prodava kafemat za makijato I espreso mnogu malku koristen

Цена:5.000 ден.

   

Објавен на: 25.02.2018
Panelni grejalki

Prodavam Panelni grejalki 1,6 KW
Grejalkite se proizvod na Rade koncar, tip Eko tropical.

Цена:2.600 ден.

   

Објавен на: 18.02.2018
Elektrichen kotel

Elektrichen kotel za parno,12kw,edna godina koristen...komplet so pumpa I ekspanzionen sad

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 13.02.2018
Se prodava magic bullet

Se prodava nov neupotreben magic bullet, kupen na 11.02.2018 god. Proizvodot go dobivate so garancija od edna godina i so site delovi kako sto e prikazano na slikata. Za podetalni informacii javete...

Цена:2.500 ден.

   

Објавен на: 13.02.2018
Продавам машина за перење садови

Продавам машина за перење садови. Горење.

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 11.02.2018
Radijator

Prodavam radijator na struja marka Gafa.

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 04.02.2018
Се продава Philips Lumea Bri 953

Се продава Philips Lumea Bri 953 ласерски депилатор во целосно исправна состојба. Депилаторот е купен на 29.06.2017 година и има две години гаранција. Го добивате со сите пропратни додатоци како но...

Цена:20.000 ден.

   

Објавен на: 29.01.2018
se prodavaat radijatori i termo pechka 6

Se prodavaat: 1 gusen radijator so 10 rebra i cena od 1.300 den.+ 5 zhelezni radijatori so vkupno 80 rebra (Od koi 2 se od po 18 i 2 se od po 16). Cena>100 den. po rebro. Termo pechka 6 kw- 4.700 den.

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 23.01.2018
ПРОДАВАМ

ПРОДАВАМ КОТЕЛ НА ПЕЛЕТИ ЕКО Ж ПАР 33 KW НОВ- НЕКОРИСТЕН- НЕМОНТИРАН

Цена:1.500 €

   

Објавен на: 18.01.2018
Пелети за греење Биоенерџи поинт

Српски пелети за греење од 100% бука. Цена на големо 11.5 ден. на мало 12 ден.

Цена:12 ден.

   

Објавен на: 16.01.2018
Vitrina frizider

Se prodava vitrina vo super sostojba

Цена:500 €

   

Објавен на: 09.01.2018
Prodavam sporet

Sporetot e socuvan skoro nov

Цена:11.000 ден.

   

Објавен на: 27.12.2017
GORENJE PRAVOSMUKALKA VO TOP SOSTOJBA

KORISTENA 2 GODINI SE RABOTI NA NEA KAKO KOGA BESE KUPENA

ISTA TAKVA NOVA E 3900 DENARI

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 22.12.2017
КЛИМА ИНВЕРТЕР

Продавам климатизер GREE 3,5kw-ИНВЕРТЕР
WI-FI,
грее до -25 степени,
стар 3 недели,

Цена:21.000 ден.

   

Објавен на: 17.12.2017
Половни радијатори - Алгрета

Продавам половни радијатори - Алгрета, вкупно 41 ребро тел. 078/389 559

Цена:200 €

   

Објавен на: 04.12.2017
Половни Радијатори - Алгрета

Продавам половни радијатори - Алгрета , вкупно 41 ребро

Цена:200 €

   

Објавен на: 29.11.2017
КУПУВАМ ВЕРТИКАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ

КУПУВАМ ВЕРТИКАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ СО ФИОКИ, ДИМЕНЗИИ: ВИСИНА ДО 65 ЦМ, ШИРИНА 55 ЦМ И ДЛАБОЧИНА ДО 55 ЦМ

Цена:По договор

   

Објавен на: 21.11.2017
Kamin Franklin

Hitno prodavam Kamin od markata Franklin vo odlicna sostojba.
Gratis solinari.

Цена:11.000 ден.

   

Објавен на: 13.11.2017
Продавам дрвени пелети 6mm DIN + Plus и ENplus A1 / A2

-Бихово огревно дрво
-Други дрвени пелети
-Бамбуо дрво пелети
-Прекусни дрвени пелети

Цена:135 €

   

Објавен на: 08.11.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка