Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.04.2019
Tus kabina

Prodavam tus kabina neotpakuvana zemena od alfi kumanovo. Ja prodavam poradi ne sovpagane so drugite elementi vo kupatiloto

Цена:8.000 ден.

   

Објавен на: 05.04.2019
Проточен бољер мaрka Ariston

Protocen boljer - 24kw 35A Germanski model: ARISTON Koristi eko programa za shtedlivo greenje na voda.Mnogu malku koristen. Namenet e za domakinstva so normalen pritisok na voda vo vashite banji. M...

Цена:3.700 ден.

   

Објавен на: 26.02.2019
Prodavam malku koristen bojler Ariston 80 l

Bez montaza 2500 denari, so montaza 3500 denari.

Цена:2.500 ден.

   

Објавен на: 24.02.2019
Se prodava Termo Pecka

Prodavam Termo Pecka CER 6ka vo ispravna sostojba.

Цена:100 €

   

Објавен на: 04.02.2019
Termo pecka

Prodavam termo 4,5kw (Sloboda Cacak) malku upotrebuvana

Цена:4.500 ден.

   

Објавен на: 13.12.2018
Prodavam mikrobranova pecka

Prodavam mikrobranova pecka.

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.11.2018
Продавам фрижидер

Продавам фрижидер марка LG, со \"No Frost\" комора за замрзнување. Висина е 160цм (комора 50см, фрижидер 110см), длабочина 58см и ширина 54см. Купен 2006 и добро очуван.Контакт на 077/597-652

Цена:100 €

   

Објавен на: 10.11.2018
TERMA REJ PLOCI

Prodavam terma rej ploci

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.10.2018
Kotel za parno na drva

Italijanski, marka Sime 21kw

Цена:400 ден.

   

Објавен на: 21.10.2018
aluminijumska vrata

SE PRODAVA ALUMINIJUMSKA VRATA VO ODLICNO STANJE , 80 X 235

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 20.10.2018
Се продава електричен шпорет

Се продава скоро нов, целосно исправен електричен шпорет FAVORIT со рамна плотна. Достапна е и гаранција.
Цена по договор.

Цена:1 €

   

Објавен на: 09.10.2018
Termo pecka

Prodavam termo pecka 6KW

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 08.10.2018
DR GRACE WOMEN CLINIC 0718032701 ABORTION CLINICS IN Randburg, Fourways, Sandton.

DR GRACE WOMEN CLINIC 0718032701 ABORTION CLINICS IN Randburg, Fourways, Sandton.
DR GRACE WOMEN CLINIC +27718032701
We do termination/ abortion from 1week _6months which includes, women womb cle...

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.09.2018
Се продава Термо2,3 и 4 КВ,Котле парно 12КВ,УПС од 12на 220В

Се продаваат термо печки 2КВ-3500 ден,3КВ-4500 ден,4 КВ-5500 ден,Котле за сопствено парно 12КВ-6500 ден,УПС систем со акумулатор 95А,претвора од 12в на 220в-7500 ден.

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 08.09.2018
Posebna ponuda kredita u roku od 48 sata

Ja sam gospođa Jasmina , umirovljeni i bivša upravna menadžer u riznice Južne Europe ,posebno investitor . I sada nude financijske kredite od 10.000 € , a 1 milijun € za sve one ko...

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.09.2018
Termo pecka vo odlicna sostojba

Prodavam termo pecka 5 AEG vo odlicna sostojba

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.07.2018
Frizder za zamrznuvanje 410 L

410 litri, shirina 132 cm, visina 87 cm, dlabok 65 cm

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 22.07.2018
Комплетна опрема за парно греење на дрва, плус камин

Користени се само еден месец од грејна сезона.
Опремата содржи:
- "Магнум" камин за парно, наменет за 100м2
- "Копа" радијатори со димензии:200х60цм, 160х60цм, 140х60цм, 120х...

Цена:1 €

   

Објавен на: 18.07.2018
Tus kabina so masazer

Prodavam nova, niednas koristena luksuzna tus-kabina so masazer, radio. Kompletna, demontirana, spremna za montaza. Cena na nova e 400 evra

Цена:220 €

   

Објавен на: 06.07.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка