Servis za Frizideri

ЦЕНА: По договор

Servis za Frizideri


Vrsime popravka na site vidovi frizideri BEKO, Samsung,Neo, ST CANDY, Wirlpool, BOSCH, INDEST, Frigo, Gorenje, Koncar, Obodin, LTH...
Idam na povik 075 34 94 24
Vazi samo za vo SkopjeИме:
Град:
Skopje
Телефон:
075 34 94 24
Објавен на:
01.09.2021

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Servis Frigo
Град:
Skopje
Телефон:
075 34 94 24
Објавен на:
08.08.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка