Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam HSR pojacalo so zvucnici

Prodavam pojacalo HSR 160 so zvucnici vo odlicna sostojba

Тел 078 227 634

Цена:7.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.10.2019
GITARA TAKAMINE EG361SC acoustic/electric

Dreadnought guitar that provides big acoustic sound and performance features such as a Venetian-style cutaway and Takamine electronics system.
An excellent choice for any player seeking an afforda...

Цена:550 €

Скопје
 

Објавен на: 02.12.2018
Midi keyboard Studiologic TMK-88

Studiologic TMK-88 MIDI Controller so 88 klavirski dirki semi-weighted maksimalno zacuvana...so nea ide gratis MIdi cabel za konekcija so komp ili zvucna karta...

Цена:150 €

Скопје
 

Објавен на: 21.02.2018
Muzicka karta M-audio profire 2626+Behringer ADA8200 8 In

M- Audio profire 2626 audio interface so Octane Preamp Technology...kartata e kako nova koristena e samo vo domashni uslovi...Behringer ADA8200 8 In /8 Out digital interface,maksimalno zacuvana,kak...

Цена:350 €

Скопје
 

Објавен на: 21.02.2018
Skretnica(crossover) DBX Driverack PA + Lexicon MX300

Activna Digitalna Skrektnica za ozvucenje - DBX Driverack PA maksimalno zacuvana cena - 150 evra

Stereo reverb procesor - Lexicon MX300 kako nov cena - 150 evra...

Цена:250 €

Скопје
 

Објавен на: 21.02.2018
Kompresori DBX,YAMAHA,T.C ELECTRONICS

Set na kompresori za studiska ili live upotreba...
DBX 1046 quad,YAMAHA GC2020 Comp/Limiter,T.C ELECTRONICS C300 Gate/Compresor...
Site se maksimalno zacuvani i idat vo profesionalen Flycase(kufe...

Цена:350 €

Скопје
 

Објавен на: 21.02.2018
Bass gitara Ibanez SR 705

Bass gitara Ibanez SR 705 kupena nova od Do RE Mi,svirena samo ednas na koncert...Basot e nov i e 5 zicen,sekako od podobrite serii na Ibanez...

Poveke info i rewiev na sledniov link:
https://w...

Цена:600 €

Скопје
 

Објавен на: 21.02.2018
Pojacalo Crest pro8200

Se prodava pojacalo Crest pro8200 vo odlicna sostojba...pojacaloto e od profesionalnata serija na Crest...nikogas ne e rentano...iskljucivo za sopstveni potrebi...

poveke info na:
https://www.h...

Цена:1.200 €

Скопје
 

Објавен на: 21.02.2018
Allen & Heath GL2400-24

Allen & Heath GL2400-24 kanali - profesionalna mikseta za Live ili Studiska rabota,super sostojba vo komplet so profesionalen flycase (kufer) za nea...Ne e izdavana nikogas,iskljucivo za sopstv...

Цена:850 €

Скопје
 

Објавен на: 21.02.2018
se prodava gitara ibanez rg 350ex

gitarata e vo super sostojba, napraveno e setup, elixir zici kako nova zaedno so nea odat stalak kaish i kabel fender i futrola.
Body Wood: Basswood
Scale Length: 25.5"
Neck Joint: Bolt-on

Цена:250 €

Скопје
 

Објавен на: 26.12.2017
Се продава

Цена по договор

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 26.10.2017
Продавам систем

-Stereo Hi-Fi Tuner T4130
-Stereo Hi-Fi Pojacalo P4060
-Stereo Hi-Fi Kasetni Magnetofon K4020
-Sony X222ES

Цена:200 €

Охрид
 

Објавен на: 08.09.2017
Prodavam Korg PA3X

Podavam Korg PA3X vo extra sostojba, so torbica.

Цена:1.900 €

Скопје
 

Објавен на: 06.08.2017
Najevtina oprema vo odlicna sostojba

- SAMSUNG MM-B5 vo odlicna sostojba. Komponenti radio, CD, kasetofon, 2x50W. Cena 2000 den.
- Zvucnici B&W 2x100W vo top sostojba - 5000 den.
- Vufer so zvucnici za PC/laptop (nekoristeno) - ...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.07.2017
KENWOOD S-C700 5.1 Premium Surround speaker system

Prodavam malku koristen, vo perfektna sostojba premium surround hi-fi Audio system Kenwood S-C700 so power amplifier model M-A300 i Tuner.Montiran e vo stan vo Kisela Voda i sekako moze da se vidi ...

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 27.12.2016
Hitno prodavam klavir

Hitno prodavam star polukoncerten klavir poradi preselba070399309

Цена:2.800 €

Скопје
 

Објавен на: 24.11.2016
2X PIONEER CDJ-350 Turntable + DJM-350 Mixer


For more info please contact us via email or skype..

Skype: Isaiah.Anthony01

Цена:550 €

Скопје
 

Објавен на: 28.04.2016
Kupuvam gitari

Kupuvam gitari novi i polovni ( no dobro sochuvani )

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.03.2016
Roland EXR-3 Interactive Arranger General midi2 GX(XGlite)

Синтисајзерот е чисто нов,донесен од Италија,произведен во Roland Italia,се продава заедно со нови сталки PROEL-Made in Italy,екстра нов за екстра цена.

Цена:1 ден.

Велес
 

Објавен на: 24.02.2016
Продавам пијанино Беларус

Продавам пијанино Беларус користено, но во одлична состојба

Цена:1.500 €

Скопје
 

Објавен на: 19.08.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка