Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
SINTISAJZER / СИНТИСАЈЗЕР

ПРОДАВАМ НОВ ДЕТСКИ СИНТИСАЈЗЕР ОДЛИЧЕН за ПОЧЕТНИЦИ, КОМПЛЕТНО ИСПРАВЕН со МИКРОФОН, РАБОТИ на АДАПТЕР 220V/12V или на БАТЕРИИ со МОЖНОСТ за ПОВРЗУВАЊЕ на СИСТЕМ или ЗВУЧНИЦИ.
СИНТИСАЈЗЕРОТ е ИДЕ...

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2015
Продавам магнетофон!

Продавам магнетофон (Made in Japan). Нема кабел за напојување.
Цена 20 евра.
Тел. 075/252-113 и 043/613-497.

Цена:20 €

Велес
 

Објавен на: 02.08.2015
Gitara Yamaha i pedala BOSS OS2

Prodavam dobro socuvana gitara Yamaha EG112 (fender kopija) so futrola i kais i nova pedala BOSS OS2 (pedalata ima dva efekti i e kombinacija od BOSS OS1 i BOSS DS1. Moze da se koristi samo OverDri...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 24.07.2015
Prodavam Pijano YAMAHA ARIUS

Prodavam pijano YAMAHA ARIUS YDP-141 koristeno samo edna godina + gratis stolce

Цена:800 €

Охрид
 

Објавен на: 01.07.2015
Синтисајзер YAMAHA YPT-210

Се продава синтисајзер YAMAHA YPT-210 , купен од ДО-РЕ-МИ некористен, со сталажа

Цена:7.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.06.2015
Изнајмувам озвучување за сите пригоди

Изнајмувам озвучување (разгласи) за сите пригоди: свадби, веселби, прослави, забави, поголеми и помали настани

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 23.06.2015
eko tagerp106 klavijaturi 5000denari

se prodava eko tager p106

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.06.2015
fender stara gitara 3000 denari

se prodava fender kopija stara gitara vo ispravna sostojba samo za 3000 denari

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.06.2015
Akusticna Gitara (ne koristena)

Продавам акустична гитара, која е целосно нова и некористена, без никакви оштетувања.
Фаќа прашина дома неколку години откако е купена, така да тој што е расположен за свирење, вежбање и ефтино но...

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.05.2015
mikseta

soundcraft spirit folio f1. Cena po ebay

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 13.04.2015
sajzer yamaha

yamaha sy-77

Цена:590 €

Скопје
 

Објавен на: 13.04.2015
sajzer

yamaha djx

Цена:190 €

Скопје
 

Објавен на: 13.04.2015
Prodavam Pojacalo

Se prodava pojacalo marka HITACHI-HA-3800 vo top forma so 4 zvucnika dva golemi i dva mali kontak na mob (078-335-850 )

Цена:1 ден.

Свети Николе
 

Објавен на: 07.04.2015
Pioneer vsx516 i Akai Surround Speakers 5.1

Pojacaloto rabote perfektno mn jako i snazno edninsvena zabeleska e nadvoresniot izgled i sto nema dalinisko.
Akai zvucnicite se uste po garancija uste 2god prv gazda zemani od prodavnica vadat mn...

Цена:280 €

Штип
 

Објавен на: 07.04.2015
Yamaha psr a 300

Se prodava yamaha prs a 300 so odlicni boi i ritmovi mnogu malku koristen kako nov...

cena 150 evra - cenata ne e fiksna

Цена:150 €

Скопје
 

Објавен на: 20.03.2015
Radio MELODIJA

Za podetalni informacii javete se

Цена:По договор

Делчево
 

Објавен на: 19.03.2015
Bonanza Промо: Јамаха Tyros 5,4,3-Јамаха PSR S950,910,900,750,710-Korg Pa3X-Korg M388 88-Korg Pa500

Забелешка: Контактирајте со нас ако сакате цената и повеќе детали за instrument..we исто така ви нуди толку многу попуст на keyboard..the инструменти се cheap..Behind на производите што ги носат и ...

Цена:29.342 ден.

Дебар
 

Објавен на: 18.03.2015
AKUSTICNA GITARA WALDEN D670

Walden D670 akusticna gitara , extra !!

Цена:200 €

Скопје
 

Објавен на: 17.03.2015
Најбараниот Мини mp3 плеер

Мини mp3 плеер.
• Слот за MicroSD мемориска картичка.
• Без внатрешна меморија.
• Вградена батерија.

Цена:400 ден.

Кичево
 

Објавен на: 16.03.2015
zvucnici electro voice zx5

Zvucnicite se stari 2 meseci

Цена:1.350 €

Радовиш
 

Објавен на: 10.03.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка