Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam HARMONIKA DELICIA JUNIOR...

Prodavam HARMONIKA DELICIA JUNIOR... 3 registri komplet so kufer ne e koristena

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.03.2014
Brand new 2 x pioneer cdj 2000 nexus + 1 djm mixer 2000 nexus

Apple iPhone 64GB 5s Samsung галаксија S4 Nokia Lumia 920 Бери Z10 и Q10 Ipad воздух.


Само заинтересирани купувачи да ме контактирате.

Цена:2.000 ден.

Богданци
 

Објавен на: 26.02.2014
2 x pioneer cdj 2000 nexus + 1 djm mixer 2000 nexus

Само заинтересирани купувачи да ме контактирате.


каде си од вашата локација?

Цена:2.000 ден.

Кичево
 

Објавен на: 25.02.2014
KUPUVAM EL.GITARA KOPIJA NA GIBSON LES PAUL

Baram da kupam kopija ( replika) na elektricna gitara GIBSON LES PAUL..Gitarata da e socuvana i dokaz za potekloto. Dajte realna ponuda na cena so sliki i realen opis na gitarata. Mozna e zamena za...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 25.02.2014
Дали имате проекти кои бараат финансиска помош?

Вие, кои имаа желба да преземе цел која бара финансиска поддршка од некои финансиски ниво. Сега имате решение за вашиот проблем
бидејќи ние даде кредит на сериозни и чесни луѓе кои се способни да...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 23.02.2014

Цена:1.599 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.02.2014
Гранде Пиано Стејнуеј и Сонс

Гранде Пиано Стејнуеј и Сонс, модел 170 М, црна боја, гланц, одлична состојба. Во Софија.Транспорт и пренос за моja сметка.Тел.: 00359878684242

Цена:12.500 €

Скопје
 

Објавен на: 18.02.2014
Се продава пијано Вайнбах со три педали. Пијано е во одлична состојба, како ново, наштиман

Се продава пијано Вайнбах со три педали. Пијано е во одлична состојба, како ново, наштиман.

Пиано е в Софиjа.
Тел.: 00359878684242

Цена:1.500 €

Крива Паланка
 

Објавен на: 13.02.2014

Цена:100 €

   

Објавен на: 10.02.2014
Tambura

Se prodava tambura izrabotena od vrven majstor i kupena od fakultetot za muzicka umetnost Skopje.Odlicen stim i boja na ton, bez nikakvi mani.Odlicno socuvana, besprekoren instrument

Цена:180 €

Скопје
 

Објавен на: 03.02.2014
Violina

Prodavam bugarska violina 3/4, stara preku 40 godini

Цена:8.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.01.2014
Jamo BX 150 so 10" bas slikite se od niv kako novi...

Jamo bx150 10" bas bez nikakvi zabeleski novi ... 078 388 000

Цена:14.000 ден.

Струмица
 

Објавен на: 16.01.2014
Jamo E610 6"bas extra novi slikite se od niv

Jamo E610 so 6"bas slikite se od niv...078 388 000

Цена:По договор

Струмица
 

Објавен на: 16.01.2014
PIONEER KEH-1450 AVTO RADIOKASETOFON

Prodavam avto radiokasetofon PIONEER KEH-1450 4X30w

kompleten, ispraven bez mana

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.01.2014
Electrovoice,Peavey,Neutrik...POVOLNO!!!

Electrovoice Eliminator-Par,Peavey sub UL115-Par,Crossover(skretnica) Peavey,Crossover Behringer,Rack za 8 units(za pojacala),cetiri stalki za zvucnici,150 metra kabel za zvucnici-neutrik...komplet...

Цена:900 €

Скопје
 

Објавен на: 03.01.2014
МУЗИЧКИ СИСТМ

Продавам музички систем RIZ:

- stereo HI-FI pojačalo P4060
- stereo HI-FI tuner T4130

Цена:8.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.12.2013
PRODAVAM ARANZER KLAVIJATURA ROLAND VA-76

PRODAVAM ROLAND VA76 aranzer.
SAJZEROT E SOCUVAN I SE FUNKCIONIRA ODLICNO.
Ima ritmovi namenski za site makedonski i srpski pesni.

Цена:650 €

Велес
 

Објавен на: 11.12.2013
gitara

germanska/ocuvana

Цена:7.000 ден.

Кавадарци
 

Објавен на: 23.11.2013
Zvucna kutija Gallien Krueger MBE115/400

Prodavam bass zvucna kutija Gallien Krueger 115/400, 400watt 8Ω,15ka so horna. Top sound i lesna za transport(14.5 kg.).DESCRIPTION:MBE Series enclosures are the perfect compliment to the MB ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.11.2013
Fender bassman 200 bas pojacalo

Prodavam Fender Bassman200 combo bas pojacalo. 200W RMS jacina, 15" i horna. - room balance, enhance, para mid., compressor, limiter, active passive preklopnik za vlezot. XLR (cannon) balance...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.11.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка