Најбараниот Мини mp3 плеер

ЦЕНА: 400 мкд

Најбараниот Мини mp3 плеер


Мини mp3 плеер.
• Слот за MicroSD мемориска картичка.
• Без внатрешна меморија.
• Вградена батерија.
• USB дата кабел (за пренос на податоци и полнење на уредот).
• Стерео слушалки.
Во многу бои и со одлични перформанси штотуку стигна стигна новиот Мини mp3 плеер кој го обожаваат сите од 7 до 77 години уникатен, со неверојатнодостапна цена за сите. покрај тоа вие добивате и бесплатна достава до прагот на вашата куќа.Град:
kicevo
Телефон:
078767300
Објавен на:
16.03.2015

ЦЕНА: 400 мкд

Карактеристики:

Град:
 Кичево

Контакт

Име:
emilija jovanoska
Град:
kicevo
Телефон:
078767300
Објавен на:
16.03.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка