Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Konduri za skijanje-novi (br.39-40)

Продавам кондури за скијање, нови, еднаш возени, број 39-40.


тел 070 235 515

Цена:80 €

Скопје
 

Објавен на: 19.12.2019
OrbiTrek Platinum Plus

Се продава скоро нов OrbiTrek Platinum Plus. Купен од продавница за спортска опрема

Цена:7.000 ден.

Делчево
 

Објавен на: 05.10.2019
Билјард

Се продава билјард со комплет топчиња и два стапа со жетони. Цена по договор.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 01.08.2021
ПИШТОЛ ЦРВЕНА ЗАСТАВА ЦЗ99

Се продава одлично сочуван и малку користен пиштол, за љубители на оружје со легална дозвола. Со пиштолот има и 2 шаржера, четка за чистење и оригинална кутија. Пиштолот се продава со фиксна цена 3...

Цена:350 €

Скопје
 

Објавен на: 14.04.2021
Ловечки трофеј

Рог од козорог уловен на Триглав,екс-ЈУ категоризација.

Цена:300 €

Скопје
 

Објавен на: 21.11.2019

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 24.10.2019
Prodavam velosiped MAX 24

Prodavam velosiped MAX 24

Tel 078 227 634

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.10.2019
Haverbord

Se prodava haverbord, pod garancija do maj 2020.
Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo.
Moznost za prakanje po kargo.

Цена:9.000 ден.

   

Објавен на: 07.07.2019
Se prodava

Се продава велосипед од марката GT Outpost
Големина на рам: Ѕ
Големина на тркала: 26
Опрема: Shimano Acera

Цена:7.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.05.2019
Prodavam tocak Peugeot

Odlicna sostojba.

Цена:3.700 ден.

Виница
 

Објавен на: 23.11.2018
Magneten orbitrek

Se prodava magneten orbitrek, ne koristen

Цена:10.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.02.2018
PRODAVAM ORBITREK

HITNO PRODAVAM ORBITREK VO ODLICNA SOSTOJBA.CENA VO DOGOVOR.

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.01.2018
Пулс Метар POlAR

Продавам HR Monitor Polar FT7 . Kupen pred 2 god, malku koristen.

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 13.11.2017
prodavam ORBITREK

Prodavam Orbitrek PLATINUM od prvite modeli,potrebno e da mu se smenat lageri.tel 075 407 598

Цена:100 €

Скопје
 

Објавен на: 20.08.2017
Prodavam pistol Crvena Zastava M70 kalibar 7.65 mm

Prodavam pistol Crvena Zastava M70 kalibar 7.65 mm so dozvola, isklucivo na lice so dozvola

Цена:200 ден.

Свети Николе
 

Објавен на: 31.05.2017
Продавам Ловечка Пушка

Продавам Ловечка Пушка марка СУХЛ 16 мм ,добро очувана на лица само со ДОЗВОЛА ЗА ЛОВЕЧКО ОРУЖЈЕ .
МОДЕЛ - GEBR.MERKEL. SUHL. MADE IN GDP
САМО ЗА ЛИЦА СО ДОЗВОЛА !!!

Цена:600 €

Скопје
 

Објавен на: 25.05.2017
Prodazba na novi teniski reketi

Prodavam dva novi teniski reketi tip WILSON BURN 100 tezina 303 gr.

Цена:10.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.05.2017
Продавам Botas лизгалки за Хокеј

*Врв во професионалниот хокеј,
*Лизгалки Ботас,
*Број 43,
*Само за познавачи.

Цена:120 €

Скопје
 

Објавен на: 24.04.2017
Kupuvam sajla za vezbanje (za race) za Total Gym 1000

Kupuvam sajla za vezbanje (za race) za Total Gym 1000.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.03.2017
Komplet Teretana

Se prodava Komplet Teretana spravi za bodybuilding (500kg), ednoracni tegovi (300kg) poveke info na mob

1.Lat masina
2.Dolen kotur

Цена:2.500 €

Прилеп
 

Објавен на: 27.02.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка