Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Sprava za vezbanje

Sprava za vezbanje
Top forma se e ispravno

Цена:150 €

   

Објавен на: 13.07.2019
Haverbord

Se prodava haverbord, pod garancija do maj 2020.
Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo.
Moznost za prakanje po kargo.

Цена:9.000 ден.

   

Објавен на: 07.07.2019
Stolovi za zdravu kičmu

• IMATE LI BOLOVE U KIČMI, VRATU, KOLENIMA? • PATITE LI OD IŠIJASA ILI ZAPALJENJSKIH PROCESA? • IMATE LI STARU POVREDU? • JAVLJAJU LI VAM SE PROBLEMI SA PROSTATOM? •...

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.06.2019
Se prodava

Се продава велосипед од марката GT Outpost
Големина на рам: Ѕ
Големина на тркала: 26
Опрема: Shimano Acera

Цена:7.000 ден.

   

Објавен на: 11.05.2019
Velosipedi za prodazba

Poveke velosipedi za prodazba info na tel 075271539

Цена:По договор

   

Објавен на: 21.03.2019
RELAX MASAZA

Sakate da se opustite po naporen den,ili ednostavno ve macat bolki vo muskulite,grbot...masazata e idealno resenie za vas.Doagam na povik. kont preku tel ili preku mejl
-masazata osloboduva od bol...

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 03.02.2019
PINARELLO DOGMA BoB

Pinarello Dogma BoB,ramka 57.5 cm.So Campagnolo

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.01.2019
Prodavam tocak Peugeot

Odlicna sostojba.

Цена:3.700 ден.

   

Објавен на: 23.11.2018
Prodavam Velosipedi doneseni od CH

Prodavam 3 velosipedi marka giant,cubePlaviot nema predna kocnica Cube puknata predna guma bez predna kocnicai tretiot se odlicnose zaedno 260eura eden 5500den

Цена:5.500 ден.

   

Објавен на: 09.09.2018
Elipticen Orbitrek

Обезбедува елиптични движења кои го намалуваат стресот на мускулите и последиците од друг вид на вежби. Robust Crosstrainer Astra има тркало од 5 килограми со 8 нивоа на отпор, магнетен систем за к...

Цена:650.000 ден.

   

Објавен на: 15.08.2018
Мултифункционална справа

Се продава справа за вежбање многу малку користена.Цена 10000

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 15.08.2018
Sportski naocari za razlicni sportovi za deca i vozrasni

Izberete sportski ramki za bilo koj sport (fudbal, kosarka, rakomet, odbojka, tenis, ping pong itn.) na veb sajtot www.cvikeri.com/mk/, edinstvenata specijalizirana online optika za ovaa namena na ...

Цена:2.750 ден.

   

Објавен на: 01.08.2018
детектор

Продавам NOKTA FORS GOLD детектор.
So detektorot odi I lokator.

Цена:600 €

   

Објавен на: 17.04.2018
Ponuda zajma za rješavanje vaših problema

Ja samfinancijer , posebno privatni zajmodavac cini nudi kredit od 2000€ do 25 .000.000€ priznat u svijetu . Želite li dobiti kredit za projekt , mijenjati auto ili izgradnju vlastitog do...

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.04.2018
Kupuvam steper

Kupuvam mini steper

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.04.2018
Продавам хаверборд, стар една година

Хаверборд, купен од Сет, малку користен. Доаѓа со полнач, сина боја, работи без проблем, не е за мали деца, не ги фаќа баш најдобро, препорачано за деца над 10 години

Цена:200 €

   

Објавен на: 20.02.2018
Magneten orbitrek

Se prodava magneten orbitrek, ne koristen

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 19.02.2018
Патики - Under Armour SC (Steph Curry)

Еден од најновите модели на Under Armour, патиките кој што се заштитен знак на Steph Curry, се продаваат поради згрешен број, ниту еднаш не се облечени.

Нивната големина е 44 односно 28cm

Цена:5.990 ден.

   

Објавен на: 19.02.2018
Profesionalni Spravi Za Fitness i Bodybuilding

Site vrsti na profi spravi za komercialni i za privatni teretani...

Цена:По договор

   

Објавен на: 06.02.2018
PRODAVAM ORBITREK

HITNO PRODAVAM ORBITREK VO ODLICNA SOSTOJBA.CENA VO DOGOVOR.

Цена:6.000 ден.

   

Објавен на: 24.01.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка