Se prodava

ЦЕНА: 7000 мкд

Se prodava


Се продава велосипед од марката GT Outpost
Големина на рам: Ѕ
Големина на тркала: 26
Опрема: Shimano Acera
Кочници: Shimano Vbrake
Со велосипедот подарок: резервна внатрешна гума,кацига и торбичка
Велосипедот е сервисиран пред еден месец и е во одлична возна состојбаИме:
Град:
skopje
Објавен на:
11.05.2019

ЦЕНА: 7000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
anastasia iv
Град:
skopje
Објавен на:
11.05.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Shark sportski rachen chasovnik-original

CENA 1700 denari
Chasovnikot e poloven nosen samo nekolku meseci ne e oshteten zachuvan e kako nov.
Specifikacii: nergjosuvachki chelik, mineralno debelo staklo, digitalen i analogen (mozhite na ...

Цена:1.700 MKD


Објавен на: 13.11.2018
Se prodava

Se prodava MOBI WINTAB 1006 nov neotpakuvan moze da se koristi I kako laptot I kako tablet ima moznost I za dogovor cenata ne e fiksna .

Цена:200 EUR


Објавен на: 02.10.2018
Se prodavaat maltezeri


Dve maltezercinja (masko i zensko) stari 50 dena . Tatko maltezer so pedigre , majka maltezer. Cuvanje samo vo domasni uslovi .

Цена:150 EUR


Објавен на: 04.09.2018
Se prodava traktor Belarus

Se prodava traktor belorus 94god vo odlicna sostojba so 1700 rabotni casovi so novi gumi hidraulicen volan 4x4 traktorot e top bez nikakvi vlozuvajna za poveke info barajte

Цена:3.500 EUR


Објавен на: 13.01.2018
Se prodava zemjiste pozadi magacinot Nabizi

Se prodava plac kaj Popovo blato od 546m2 pozadi magacinot Nabizi pokraj noviot pat Trebenishta-Struga pogoden za avtoservis, magacin

Цена:30 EUR


Објавен на: 26.03.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка