Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се бараат продавачи/ки за во маркет

Се бараат продавачи/ки за во маркет ,,Фреш Маркети,, предност со работно искуство.Контакт 078 479 131 Ненад

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 28.10.2021
помошник кувар

Дом за стари лица Феникс има потреба од помошник кувар, со или без работно искуство. заинтересираните кандидати за испратат кратка биографија на fenikspremium@yahoo.com

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.10.2020
Бесплатна можност за дополнителен приход од дома

Работа за секого.
Искористете ја оваа можност за работа од дома како додаток на вашиот месечен приход.
Повеќе информации на линкот подолу, регистрацијата е бесплатна и необврзувачка.
Без интерне...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 01.07.2020
Potreben e Vozac so BG dokumenti i ISKISTVO

Poradi zgolemuvanje na vozniot park imame potreba od vozaci so iskustvo na relacija Benelux za poveke info na tel. 077 741 040

Цена:75 €

Скопје
 

Објавен на: 09.01.2020
Potrebni saradnici za rad od kuće - Budi sam svoj gazd!

POSAO BUDUČNOSTI - INTERNET MARKETING
POSAO - ZAPOSLI SE odmah!
https://popovborislav3.wixsite.com/mysite-7
(klikni i registruj se sa g-mail)

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.12.2019
Barame klient sovetnik / konsultant za mediumi (Call Agent)

Vie stanuvate del od našiot meǵunaroden tim postojano raste. So našite novi centri na Balkanot nie go usovršuvame t.n. autsorsing za delovni procesi (BPO) za naši proiz...

Цена:550 €

Скопје
 

Објавен на: 11.11.2019
Datapons Pecatnica bara knigovezec

Firmata Datapons DOOEL Skopje ima potreba od vrabotuvanje na lice so i bez rabotno iskustvo za rabota vo knigoveznica

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.07.2019
Se bara majstor knigopovrzuvac

Pecatnicata Propoint Dooel ima potreba od majstor knigopovrzuvac za rabota na mashini za dorabotka vo ofset pecatnica. (rabotno iskustvo ke se smeta kako prednost)
Plata po dogovor Informacii na e...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.06.2019
Restoran Boss Tetovo ima potreba od personal

Poradi zgolemen broj na rabota imame potreba od Kelner/ka,sanker/ka i kuvar/ka (so iskustvo) Ako ste zainteresirani ispratetego vaseto CV na bossrestorant@gmail.com ili iskontaktirajtene ne na 072/...

Цена:700 €

   

Објавен на: 27.03.2019
Работник на машина за печатење-летер прес или флексо технологија

Печатница ДЕКО ИНК има потреба од работник на машина за печатење .Pаботно искуство со летер прес или флексо технологија ке се смета за предност.

Работно време 8 часа од 08:00-16:00 часот.

Цена:20.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.03.2019
SE BARA PERSONAL ZA VO BAR!!!!

Se bara personal za ugostitelski objekt na Leninova. Konobari, sankeri i menadjer.
Site zainteresirani CV da ispratat na sledniot mail:
contact@gemelus.mk
Uslov za vrabotuvanje 1 godina iskustvo.

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.02.2019
продавач

се нуди работа за продавач на бензиска пумпа Топ Траде со работно време во 3 смени, со завршено средно образование, со и без искуство, со старосна граница до 40 години.
тел.02/3298970
моб.078/303321

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.02.2019
Baram majstor za burek

Baram majstor za burek samo za vtora smena..Telefon za kontakt 078/306-599 Dragan

Цена:По договор

   

Објавен на: 28.12.2021
Komercijalist

Dijamant'93 Skopje ima potreba od komercijalist.
Potrebni kvalifikacii: Prethodno rabotno iskustvo na ista pozicija minimum 2 godini. Odlicno poznavanje na rabota so komjuteri i MS Office Vo...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.09.2021
Dostavuvac

Dijamant'93 Skopje ima potreba od dostavuvac.
Kandidatot potrebno e da ima prethodno isto rabotno iskustvo. Odgovornosti i zadaci: Dostavuvanje na proizvodi vo objektite spored sekojdnevno p...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.09.2021
Magacinski rabotnik

Dijamant'93 Skopje ima potreba od magacinski rabotnik.
Kandidatite potrebno e da ispratat svoe CV na email: angelina@dijamant93.com.mk
Potrebno e sekoj kandidat da ima vozacka dozvola B.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.09.2021
Baraat se Zidaro Tesari

Se baraat zidaro tesari za rabota
Vo skopje i okolnite gradovi vo makedonija tel za kontakt 073/444-098
073/333-477

Цена:150 ден.

   

Објавен на: 03.08.2021
Muzika zurli i tapani

Muzika za vasite proslavi vo sekoe vreme, zurla, tapan, sax, harmonika.
Kontakt Petar 071 209 382

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.06.2021
Фирма од Скопје има потреба од електричар

Фирма од Скопје има потреба за електричар или помошник,повеќе информации на телефон: 078277802
078277853

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.02.2021
СЕ БАРААТ ДЕВОЈКИ ЗА РАБОТА

е бараат девојки за работа на продажба за време на промоции.

Потребни вештини:
- Комуникативност

Цена:30.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.09.2020
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка