Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Бараме возач за Италија

Се бара возач со бугарски или македонски пасош, но важно е да има електронска карта за тапограф. Тел и вибер број за контакт: 071/523/449

Цена:По договор

Крива Паланка
 

Објавен на: 22.03.2018
Se bara sofer

Barame sofer so BG dokumenti. Dnevnica 70 EUR. Se vozi na relacija Avstrija - Germanija, Italija i Germanija.
Lice za kontakt: Ljupcho (viber) 070 430 302

Цена:70 €

Македонска Каменица
 

Објавен на: 20.02.2018
Sivacki salon

Sivacki so rabotno iskustvo za neopredeleno vreme

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.02.2018
stolar-monter

potreben e eden stolar monter
prednost so rabotno iskustvo
plata po dogovor

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 29.01.2018
Барам атестирани заварувачи за работа во Белгија со МК Пасош

Се бараат атестирани заварувачи за работа во Белгија со македонски пасош. На истите им посредувам за работна дозвола. Загарантирана плата мин. 1800 евра. За подетални информации Ве молам јавете се ...

Цена:1.800 €

Скопје
 

Објавен на: 08.01.2018
СЕ БАРААТ ДЕВОЈКИ ЗА РАБОТА

е бараат девојки за работа на продажба за време на промоции.

Потребни вештини:
- Комуникативност

Цена:30.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.09.2020
Inzener

CALL FOR NEW EMPLOYES

Company Labena dooel Skopje, laboratory, medical and process equipment invites all interested to apply for the position of:

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 16.09.2020
ВОЗАЧ со Е категорија

ДГТ Идадија Инеженеринг Дооел е градежна компанија која постои од 1992 година,со континуиран развој во областа, и има потреба од:

Возач со Ц и Е категорија

Цена:По договор

   

Објавен на: 21.05.2020
Stolarija

Vrsam popravka na stolarija i mebel

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 18.02.2020
Негуватели/ки на деца, негуватели/ки на возрасни и домашни помошници

Агенција од Скопје, која нуди услуги за грижа и нега на деца, возрасни лица и лица за одржување на домаќинство за истата цел има потреба од дадилки, негувателки за возрасни и домашни помошници во д...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2020
АРМИРАЧИ

ДГТ Идадија Инженеринг Дооел Скопје е градежна компанија која постои од 1992 година, со два армирачки погони.
Заради зголемен обем на работа потребни се армирачи за работа во армирачки погон.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 05.02.2020
ВОЗАЧ

ДГТ Идадија Инеженеринг Дооел е градежна компанија која постои од 1992 година,со континуиран развој во областа, и има потреба од:

Возач со Ц и Е категорија

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 31.01.2020
Работници за пвц столарија и сигурносни врати

Друштвото за производство трговија и услуги ВЕКТОР про ДООЕЛ Скопје, со основна дејност производство на ПВЦ столарија и производство на Сигурносни врати има потреба од работници за ПВЦ столарија и ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 14.01.2020
Грижа и нега на деца, грижа и нега на возрасни лица и одржување на домаќинство

Компанијата нуди можност за трајно или привремено вработување, во зависност од потребите на клиентите и кандидатите.
Сите заинтересирани можат да аплицираат со испраќање на своите биографии на е-м...

Цена:15.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.11.2019
Фирма за интериер има потреба од проектанти со компјутерско цртање

Фирма за изработка на интериер има потреба од проектанти со познаванје на arhicad , 3Max .....

Цена:22.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.11.2019
SFI - FREE INTERNET BUSINESS OPPORTUNITY

Реномирана компанија од USA, SFI (Strong Future International) со долгогодишно искуство во оn-line работењето, бара соработници во областа на интернет маркетингот за работа од дома.
Услов е да сте...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 25.10.2019
Personal za rabota

Igroteka Vo svetot na decata ima potreba od personal za rabota. CV i fotografija ispratete na mail igroteka1@yahoo.com

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 28.09.2019
plata od 3000 do 5000$ rabota vo irak i afganistan

rabota vo irak i afganistan plata od 3000 do 5000$ mesecno slobodni rabotni pozicii:kuvar,pomosnik vo kujna,opst rabotnik,sef na opsti rabotnici,soferi na kamioni,peralna,stolari,vodoinstalateri pr...

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.08.2019
Prodavacka

Optika RETINA

Цена:20.000 ден.

   

Објавен на: 06.07.2019
Се вработуваат фарбар и општ работник

Се вработуваат фарбар и општ работник за работа со ковано железо. Контакт 070 227 698

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 27.06.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка