Potrebni Video chat operateri i chat operateri

ЦЕНА: 500 €

Potrebni Video chat operateri i chat operateri


Potrebni su nam video chat i chat operateri sa i bez iskustva .Uslovi osnovno znanje engleskog i pametni telefon.Radno vrijeme birate sami.Isplate 2 puta mjesecno ili mjesecno.

Zarada se krece od 0.15$ po minuti plus pisma,pokloni (chat operater)
Zarada se krece od 0.5$-1,5$ po minuti plus pokloni (Video chat operateri)

Prijave na email
apply.for.host.bih@gmail.comИме:
Град:
Sarajevo
Телефон:
387644275294
Објавен на:
02.04.2022

ЦЕНА: 500 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Malin Ai
Град:
Sarajevo
Телефон:
387644275294
Објавен на:
02.04.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка