Frizerki i kozmeticarki

ЦЕНА: По договор

Frizerki i kozmeticarki


Za potrebite na nasiot novootvoren salon za ubavina potrebni se:rn- kozmeticarka so iskustvo vo pravenje nokti, depilacija i masazarn- frizerka so iskustvo rnDobri uslovi za rabota kako i moznost za napreduvanje i obuki.rnZainteresirani neka me kontaktiraat na 078 517 033rnГрад:
Skopje
Телефон:
078517033
Објавен на:
04.03.2023

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Martina Mijalkovska
Град:
Skopje
Телефон:
078517033
Објавен на:
04.03.2023
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка