Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
kufer

kufer za pa800-pa1x pa80 pa500-
kuferot e od italija extra kvalitet,,077829212

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.05.2014
korg pa 800

korg pa 800 so mp3 077829212

Цена:1.150 €

Скопје
 

Објавен на: 11.05.2014
mp3 za pa800

mp3 za pa800-077829212

Цена:95 €

Скопје
 

Објавен на: 11.05.2014
ram memorii

ram memorii za korg pa1x pa1xpro(16mb)korg tr le extrime studio(32mb)
pa2x pro m3 pa3x(128--256)- cena po dogovor 077829212

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.05.2014
korg pa 50 sd

korg pa 50 sd -skoro nov 077829212

Цена:450 €

Скопје
 

Објавен на: 11.05.2014
korg kronos

korg kronos malku koristen-skoro nov 077829212

Цена:1.999 €

Скопје
 

Објавен на: 11.05.2014
futroli-torbici

futroli torbici za sajzeri mikseti spider pro zvucki bubnjevi,idr cena po dogovor 077829212

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 11.05.2014
Ovation akusticna elektricna gitara

glanc nova fenomenalna nekoristena akusticno-elektricna gitara Ovation limited ultra contour series. So gitarata ide i futrola.

Цена:500 €

Куманово
 

Објавен на: 02.05.2014
pojacalo zvucnici

Prodavam pojacalo akai + 2 zvucnika 3 sistemski(2x10 bas).

Цена:12.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2014
prodavam tarabuka

tarabuka plava arapska nova

Цена:100 €

Тетово
 

Објавен на: 22.04.2014
TUNER RIZ

TUNER RIZ ZAGREB VO ODLICNA SOSTOJBA PRODAVAM ILI MENUVAM ZA EKVILAJZER

Цена:25 €

Скопје
 

Објавен на: 19.04.2014
For Sell: Roland Fantom-XR.480euro,Numark NS7.750euro,Allen & Heath Xone:92.570euro,Rane TTM 57SL Mixer.570euro,VESTAX PMC 580,Denon DNX-1700,AKAI MPC 5000,Pioneer SVM-1000

We are licenced dealer that have continued to attract a highly committed and passionate community of musicians, DJs, composers and all electronics consumer all over the world.

Licence and chambe...

Цена:800 €

Делчево
 

Објавен на: 18.04.2014
prodazba na istrumenti i rasprodazba na istrumenti

prodavam i nudam sekakvi istrumenti i sekoja zaintirasirenost od musterijata zavisi od muzickiot istrumen na musterijata mu ja nudam so popust sekoja naracka na istrumenti je so popust...

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 08.04.2014
Pojacalo Marshall mg30DFX

Pojacalo Marshall mg30DFX

Цена:200 €

Битола
 

Објавен на: 28.03.2014
POD ITNO PRODAVAM MUZICKA OPREMA!!!

MIKSETA YAMAHA EMX 2000 so kufer, SAJZER KORG PA 50 (1.3)so kufer, ZVUCNICI, MIKROFONI I STALKI. JA PRODAVAM ITNO PORADI ZAMINUVANJE VO STRANSTVO.

Цена:1.000 €

Кочани
 

Објавен на: 23.03.2014
prodavam violina stara 2 veka-

prodavam violina ¾ (tri cetvrtini) , stara 2 veka. od upotreba nekoi delovi se izgubija. viloinata nema kobilica, `ici i gudalo. imam zavr{eno osnovno muzi~ko u~ili{te-violina, i mnogu ne{...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 23.03.2014
Хармоника

Продавам хармоника Welltmelster 5 регистри 80 басови

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 18.03.2014
EXTRA 2 VO EDNO!!!

PROFESIONALEN ARANZER SINTISAJZER "YAMAHA" PSR A 1000,ZA SEKAKOV VID NA SVIRKA ,DOBRO SOCUVAN,SO VGRADEN FLOPY DISK I PROFESIONALEN KUFER,,,,,,ISTO TAKA I GITARA "ASTER" OZVUCEN...

Цена:260 €

Струмица
 

Објавен на: 11.03.2014
gitari

gitara malibu

Цена:250 €

Куманово
 

Објавен на: 10.03.2014
Се продава пијано PETROF со два педали.

Се продава пијано PETROF со два педали. Пијано е во одлична состојба, како ново, наштиман. Пијаното е во Софија Транспорт и пренос на моја сметка. Тел.:00359878684242 ...

Цена:1.600 €

Скопје
 

Објавен на: 03.03.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка