Roland EXR-3 Interactive Arranger General midi2 GX(XGlite)

ЦЕНА: 1 мкд

Roland EXR-3 Interactive Arranger General midi2 GX(XGlite)


Синтисајзерот е чисто нов,донесен од Италија,произведен во Roland Italia,се продава заедно со нови сталки PROEL-Made in Italy,екстра нов за екстра цена.Град:
veles
Телефон:
077 905 399
Објавен на:
24.02.2016

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Велес

Контакт

Град:
veles
Телефон:
077 905 399
Објавен на:
24.02.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка