Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
ROCKTRON VELOCITY 100 POWERAMP

Vo odlichna sostojba, malku koristen ! .

Цена:200 €

Скопје
 

Објавен на: 22.11.2014
RAZGLAS ,OZVUCUVANJE I VIDEO BIM.

Изнајмувам озвучување за свирки,забави ,промоции,презентации ,свечености.
-разглас Behringer europower pmp 1280s -8+2 канали ,300 w /8 ohm,voice canceller (караоке опција)
-звучници Behringer eur...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 17.11.2014
Yamaha Tyros5 76-Key.Yamaha Motif XS8,Roland TD-20S,Yanagisawa Model B-9930,Yamaha M7CL-48 ,PIONEER DJM 800

WE ALL SALER, SUPPLIER OF DIFFERENT MODELS OF HIGH QUALITY AND
Original DJ EQUIPMENT WITH WARRANTY as Pioneer, sampler,
SPEAKER, needles, NUMARK, ALLEN & AMP, Heath Xone, VESTAX, TECHNICS, DE...

Цена:1.000 €

Радовиш
 

Објавен на: 12.11.2014
појачало (pojacalo) vivax vox am 100

Воопшто некористено 220V 50Hz 200W

Цена:55 €

Пробиштип
 

Објавен на: 07.11.2014
gitarski procesor zoom g3

gitarski procesor zoom g3, nov nekoristen.

Цена:150 €

Куманово
 

Објавен на: 03.11.2014
Огромен избор на нови и користени акустични пијана и Ројал. Нови дигитални пијана и Ројал. Музички Алатки за вас и вашето семејство - професионални, аматерски и за почетници!   Пијана и Ројал во пијано продавница Акустика - Создаден за ВАС! Увозник !!!

Огромен избор на нови и користени акустични пијана и Ројал. Нови дигитални пијана и Ројал.
Музички Алатки за вас и вашето семејство - професионални, аматерски и за почетници!

 

Цена:500 €

Скопје
 

Објавен на: 16.10.2014
SG-tokai

Prodavam el.gitara tokai-SG skroz nova

Цена:220 €

Скопје
 

Објавен на: 29.09.2014
ИТНО!!! *** BUGERA V55 *** КАКО НОВО!

Продавам гитарско појачало (лампаш) BUGERA V55. Многу мало користено. Идеално за живи свирки.
Hand-built 55-Watt guitar combo driven by 2 x 6L6 valves
* Way cool vintage look and feel
* Original...

Цена:13.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.09.2014
PRODAVAM AKTIVEN VUFER ZA VO KOLA 5000 DENARI

PRODAVAM AKTIVEN VUFER ZA VO KOLA 100% ISPRAVEN MNOGU MALKU KORISTEN

Цена:5.000 ден.

Штип
 

Објавен на: 26.09.2014
Studiski mikrofon AKG nov nekoristen

Nov odlicen studiski mikrofon AKG Perception 220

Цена:9.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 24.09.2014
Продавам yamaha c40

Продавам yamaha c40 акустична гитара со футрола , многу малку користена, во одлична состојба.

Цена:5.000 ден.

Струмица
 

Објавен на: 17.09.2014
Часови по музика

Дипломиран професор и педагог со долгогодишно искуство држи часови по теорија на музика, солфеж, пиано, бас гитара со комплетна теоретска подготовка.
Спремам и студенти од педагошка

Цена:250 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.09.2014
Tapani PREMIER APK i arapski tarabuki

Prodavam tapani PREMIER APK, vo odlicna sostojba, so odlicen zvuk, i mnogu malku upotrebuvani, samo za 2 svirki. Koga sakate, mozete da dojdete da gi vidite i probate. Povece informacii na tel. 075...

Цена:По договор

Неготино
 

Објавен на: 20.08.2014
hi-fi zvucnici

Se prodavaat odlicno socuvani zvucnici CAV-dva predni I diva zadni pro 180w,center 100w I subwufer 130w

Цена:650 €

   

Објавен на: 13.08.2014
Кастеофон Hitachi TRK 8000 КЕ

33 години стар јапонски касетофон, исправен
http://www.jackbergsales.com/electronics/hitachitrk8000.htm
контакт по меил или 078553589

Цена:16 €

Скопје
 

Објавен на: 31.07.2014
Akusticna Izolacija za studio

Prodavam akusticna izolacija za studio........

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.07.2014
Yamaha psr 9000 so usb

yamahata e vo odlicna sostojba so 64mb ram,96mb.rom 8gb.hdd usb,misa set ,mnogu semplovi ...078 206 818 ,071 552 640.

Цена:650 €

Кичево
 

Објавен на: 11.07.2014
ПРОДАВАМ АКУСТИЧНА ГИТАРА

Продавам добро сочувана акустична гитара од марката H.I.H. Гитарата ја доставувам преку Карго Експрес. Цената е поволна. Повелете јавете се.

Цена:2.500 ден.

Кавадарци
 

Објавен на: 10.07.2014
CD Radio

JVC avto radio..Radioto e ispravno samo ne cita cd.

Цена:700 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.07.2014
Pioneer Nexus Package 2 x CDJ 2000 Nexus DJM 900 Nexus

DJ SETS:


Pioneer DJ CDJ-2000 Nexus Set: 2x CDJ-2000NXS-M, 1x DJM-900NXS-M, 1x RMX-1000-M, 1x RMX-1000-M-Stand..............4500 EUR

Цена:3.200 €

Скопје
 

Објавен на: 07.07.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка