Najevtina oprema vo odlicna sostojba

ЦЕНА: 1 мкд

Najevtina oprema vo odlicna sostojba


- SAMSUNG MM-B5 vo odlicna sostojba. Komponenti radio, CD, kasetofon, 2x50W. Cena 2000 den.
- Zvucnici B&W 2x100W vo top sostojba - 5000 den.
- Vufer so zvucnici za PC/laptop (nekoristeno) - 3000 den.
- TV LG NR CK-14F184X 35cm - 1500den.
- PC ( kupen od AMC) - 1500den.
- DVD Marantz DV3100 vo odlicna sosotojba. Raboti samo na orginalni DVD-ja - 4000 den.
Mozen e dogovor okulu cenite.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
071323824
Објавен на:
04.07.2017

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Biljana
Град:
Skopje
Телефон:
071323824
Објавен на:
04.07.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка