Продавам систем

ЦЕНА: 200 €

Продавам систем


-Stereo Hi-Fi Tuner T4130
-Stereo Hi-Fi Pojacalo P4060
-Stereo Hi-Fi Kasetni Magnetofon K4020
-Sony X222ES
-Цената на системот е 200 евра
-Продавам и кафемат(слики), цена 5000 денариГрад:
Охрид
Телефон:
071/375-636
Објавен на:
08.09.2017

ЦЕНА: 200 €

Карактеристики:

Град:
 Охрид

Контакт

Име:
Виктор
Град:
Охрид
Телефон:
071/375-636
Објавен на:
08.09.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка