Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
korg pa50

pa50 flopi extra zacuvan

Цена:370 €

Скопје
 

Објавен на: 30.06.2014
korg pa80

korg pa80 so flesh card za semplovi extra zacuvan

Цена:550 €

Скопје
 

Објавен на: 30.06.2014
korg le

korg le kufer extra zacuvan

Цена:420 €

Скопје
 

Објавен на: 30.06.2014
korg m3

korg m3radias 256 ram top forma

Цена:1.350 €

Скопје
 

Објавен на: 30.06.2014
Aurex Speaker Model SS-S12W

Продавам Aurex звучници 80W 8Ω одлично сочувани со скретница и со многу квалитетен звук. Со алуминиумска кутија, димензии - 210h x 145w x 120 deep.

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.06.2014
TELE SM-256 Professional Mixing Controler

Продавам DJ Миксета малку користена. Има 3 бенд еквилајзери на секој канал и битмапер. Има 3 влеза Line, Phono и CD и 3 излеза Master (Појачало), Booth и Rec (Рекорд Излез). Има 2 влеза за микроф...

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.06.2014
torbici futroli

torbici futroli za sajzeri mikseti spiderpro bubnjevi zvucki i dr,,, cena po dogovor072223910

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 21.06.2014
korg pa800

korg pa800

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.06.2014
korg pa2xpro

korg pa2xpro

Цена:1.550 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.06.2014
Prodavam majstorski violini

Violinite se vo top forma.Cena na edna violina:150 eura:300eura:600eura:800eura: a ima i poskapi zavisi od kvalitetot i starosta.tel.048418643.:075537059:

Цена:150 €

Скопје
 

Објавен на: 21.06.2014
Штимер за гитара и останати жичани инструменти, бас, виолина, укулеле

Одличен штимер со многу функции,едноставен, практичен и лесен за употреба.

Праќам и по карго низ Македонија

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.06.2014
Prodavam Profesionalen Tween DJ CD Pleer Pioneer CMX 3000

Продавам Pioneer Tween DJ CD Player. CMX3000 (198 Evra), 10/10
Опремата е во инзвонредна состојба, како нова, користена само во домашни услови.
- Wave дисплеј со визуелен приказ на песната, CD T...

Цена:198 €

Скопје
 

Објавен на: 13.06.2014
Prodavam Gramofonski Ploci - LP Albumi

Prodavam Gramofonski Ploci - LP Albumi

Prodavam Gramofonski Ploci - LP Albumi, albumite se mnogu malku koristeni vo mnogu dobro socuvana sostojba. Nekoi se original izdanija kupeni vo

Цена:200 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 02.06.2014
torbici-futroli

torbici-futroli za sajzeri mikseti spider pro bubnjevi zvucki,i dr 077829212

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 26.05.2014
pa2xpro

korg pa2xpro skoro nov,,077829212

Цена:1.600 €

Скопје
 

Објавен на: 26.05.2014
pa800

korg pa800 skoro nov 077829212

Цена:1.100 €

Скопје
 

Објавен на: 26.05.2014
korg pa 600

korg pa600 extra zacuvan skoro nov 077829212

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 26.05.2014
kronos

korg kronos malku koristen 2000evr

Цена:2.000 €

Скопје
 

Објавен на: 13.05.2014
yamaha psr 9000pro

yamaha psr 9000pro-extra zacuvan

Цена:5.000 €

Скопје
 

Објавен на: 13.05.2014
korg prophesy

korg prophesy nekolku komada cena po dogovor 077829212

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 11.05.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка